مختصری درباره ما

مختصری درباره ما

گروه بازرگانی شرقی به آدرس های chinbeiran.ir و sharghico.ir در زمینه حمل و نقل و ترخیص انواع کالاهای شما از ده کیلوگرم به بالا فعالیت میکند.از جمله خدمات ما انجام انواع حواله های ارزی یوان-واریز پول به حساب فروشنده در چین از 100 هزار تومان به بالا بدون کارمزد-حمل و نقل و ترخیص انواع کالاها مثل لوازم الکترونیکی لامپ ال ای دی مدار های الکترونیکی انواع دستگاه های پزشکی-حمل و ترخیص جی پی اس از چین-حمل و ترخیص دستگاه های بیتکوین ماینر از چین به ایران و ... میباشد.جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09331011472

گروه بازرگانی شرقی (چین به ایران) در این بخش به برخی سوالات متداول شما پاسخ میدهد.در صورت نیاز در هر لحظه میتوانید با شماره های داخل وب سایت ارتباط بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

بله شما به راحتی میتوانید کلیه خرید های خود را از چندین فروشنده انجام دهید و آدرس دفتر چین ما را به فروشنده های خود بدهید.کلیه کالاهای شما پس از جمع شدن بسته بندی شده و به ایران ارسال میگردد.

بله ما از کلیه وب سایت های انلاین میتوانیم کالاهای مورد نظر شما را سفارش  دهیم و بعد از جمع اوری در ایران به شما تحویل دهیم و بعد از تحویل هزینه های حمل و نقل و … را به ما پرداخت کنید.

خیر ما دلار حواله نمیزنیم.ما فقط به صورت یوان میتوانیم هزینه ها را به فروشنده شما واریز کنیم.از فروشنده خود بخواهید ABC بانک خود را ارائه کند تا ما بتوانیم به کارت ایشان پول واریز کنیم.

ما معمولا هر دو هفته یک بار پارت ارسالی داریم.کلیه بار ها به صورت هوایی ارسال میگردد و بعد از یک هفته به ایران میرسد و حدودا دو هفته نیز کارهای ترخیص و گمرک آن به طول می انجامد.کل پروسه در حدود 20 تا 25 روز طول میکشد.

ما هر نوع کالایی را میتوانیم حمل و ترخیص کنیم به جز کالاهایی که در حجم و وزن کم به صورت مایع باشد و پودر ها.بقیه کالا ها را میتوانیم انجام دهیم.

شما به راحتی به فروشنده خود میتوانید بگویید کالای شما را به شنزن ارسال کنند.هزینه پست درون چین بسیار ارزان و مناسب است.

ما حداقل از ده کیلو گرم به بالا میتوانیم بار شما را حمل کنیم و حداکثر تعهد ارزش کالا 1000 یوان هست و در صورت اسیب فیزیکی و یا مفقودی به ازای هر کیلوگرم کالای تحویل داده شده به ما ، مبلغ 20 یوان به تحویل دهنده کالا پرداخت میشود.ملاک ارزش هر بسته اظهار شخص تحویل دهنده فیزیکی کالا در شنزن میباشد که رسید تحویل کالا را از کارگو گرفته باشد.

بله دفتر ما در چین به راحتی میتواند با فروشنده شما در چین ارتباط بر قرار کرده و کلیه مراحل را به شما کمک کند.

ما به دلیل اینکه بسته ها امکان بیمه شدن را ندارند هر اتفاقی برای هر بسته ارسالی با هر میزان ارزشی که داشته باشد رخ دهد از جمله مفقودی و یا خسارتی که بر اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد، به ازای وزن بسته برای هر کیلوگرم میلغ 20 یوان به تحویل دهنده کالا پرداخت میکنیم.یا حداکثر 1000 یوان خسارت جهت مفقودی پرداخت میشود.ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارزش بیشتر کالا نداریم.هر کالایی با هر ارزشی که باشد مهم نیست.سقف جبران خسارت ما 1000 یوان است.اگر کالای شما ارزشی بیشتر دارد و نگران مفقودی یا خسارت هستید میتوانید از خدمات ما استفاده نکنید.اگر بسته بندی که تحویل دهنده کالا انجام داده باشد فاقد استاندارد بوده و باعث لطمه بار شده باشد و مشتری از ما درخواست بسته بندی مناسب نکرده باشد هر اتفاقی در حین حمل و نقل به وجود اید مسئولیتی برای ما ندارد.